Özel Nisa Hastanesi

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.
Özel Nisa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Nisa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Caddesi – Yenibosna / İSTANBUL
Telefon Tel:02124544400
Fax Fax:02124523336
E-Mail E-Mail:info@nisahastanesi.com
Özel Nisa Hastanesi Nerede
Özel Nisa Hastanesi Randevu Alma
Özel Nisa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Nisa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nisa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Nisa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Obezite ve Obezite Cerrahisi, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Perinatoloji, Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Tüp Bebek (IVF), Üroloji, Onkolojik(Kanser)Cerrahisi, Acil Tıp, Aile Hekimliği, Akapunktur, Algoloji, Ameliyathane, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Enjeksiyon, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (İntegratif Tıp), Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Hemşirelik Hizmetleri, Homeopati, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Kemik İliği Merkezi, Kemoterapi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Psikoloji, Radyasyon Onkoloji, Radyoloji, Romatoloji, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji, Triaj, Yeni Doğan, Genel Anestezili MR
Özel Nisa Hastanesi Doktorları
Özel Nisa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -