Özel Yaylalı Göz Hastanesi

Göz Hastalıkları Teşhis Ve Tedavi Hizmetini, Mükemmeliyetçi Ve Etik Kuralları Gözeten Bir Anlayışla Sunarak, Varlık Nedenimiz Olan Hizmet Alanlarında Yaşam Kalitesini Arttırmak.Hayat Kalitesinin Farkındalığına Kattığı Değer Doğrultusunda, Bilimselliğin Göstergesini En Mükemmel Seviye Getirerek, Geleceği Şekillendiren Gözde Kuruluş Olmak.
Özel Yaylalı Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yaylalı Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21 Merkezefendi / Denizli
Telefon Tel:0258 264 10 30
Fax Fax:0258 265 82 42
E-Mail E-Mail:info@yaylaligoz.com.tr
Özel Yaylalı Göz Hastanesi Nerede
Özel Yaylalı Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Yaylalı Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yaylalı Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yaylalı Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yaylalı Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Katarakt, Glokom, Retina, Genel Göz Muayeneleri, Diyabetik Retinopati Tedavisi, Vitrektomi Tedavisi, Sarı Nokta Hastalığı Tedavisi, Keratokonus Tedavileri, Şaşılık Tedavileri, Göz Kapağı Düşüklüğü, Göz Kapağı Rahatsızlığı, Göz Kapaklarındaki Habis Tümörler, Gözyaşı Yolları Hastalıkları, Göz Tikleri ve Blefarospazm, Lasik, PRK (Laser Tedavisi), Lasek, Femtosaniye Bıçaksız Lazer, Femtosaniye Bıçaksız Katarakt
Özel Yaylalı Göz Hastanesi Doktorları
Özel Yaylalı Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -