Özel Mediklinik Hastanesi

reklam
Denizli Özel Şifa Hastanesi 1995 yılından bu yana teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Eski Denizli Özel Şifa Hastanesi yeni adı Mediklinik Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yenilenen birimleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.Hastanemiz, tüm sağlık hizmetlerinde; güvenilir, kaliteli ve hasta odaklı hizmet veren, hasta ve çalışan güvenligini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı bir şifa yuvasıdır. Teknolojik yenilikleri, bilimsel çalışmaları, uygulamaları takip ederek sağlık hizmetlerini tıbbın en son teknolojileriyle topluma sunma hedefiyle kendini daima yenileyen öncü bir sağlık kuruluşudur.
Özel Mediklinik Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mediklinik Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No: 11 Denizli
TelefonTel:0 258 242 11 36 – 0 555 982 26 90
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@mediklinik.com.tr
Özel Mediklinik Hastanesi Nerede
Özel Mediklinik Hastanesi Randevu Alma
Özel Mediklinik Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediklinik Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mediklinik Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediklinik Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kardiyoloji,Göğüs Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Tıbbi Genetik,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım,ESWL
Özel Mediklinik Hastanesi Doktorları
Özel Mediklinik Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -