Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi

Deneyimli, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık alanındaki yeni gelişmeleri takip ederek yaşam kalitesini sürekli yükselten hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmak.Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak, tüm branşlarda hizmet veren, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, halkın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, güvenilir, kolay ulaşılabilen ve dost bilinen, referans bir hastane olmaktır.
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Müftü Mh. Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:18 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK
Telefon Tel:0 372 312 28 88
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@eregliechomar.com.tr
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi Nerede
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi Randevu Alma
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya ve Klinik Mikrobiyoloji, Cildiye-Dermatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye -İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Üroloji, Acil Servis, Ameliyathane, Bebek Bakım Ünitesi, Doğumhane, Endoskopi Gastroentroloji, Erişkin Yoğun Bakım, Yatan Hasta Servisleri, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji ve Görüntüleme, Emar (MR), Mamografi, Laboratuvar, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi Doktorları
Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -