Özel Vera Hastanesi

Hastanemiz 2500 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan bir yapıdan oluşmaktadır. 6 katlı müstakil binada sağlık hizmeti yürütmeye devam eden Yenilenen Vera Hastanesi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüzlü kadrosuyla sizlere aynı yerinde hizmet sunmaya devam ediyor. Vera Hastanesi daha kaliteli hizmet sunmak için yeni iç ve dış dizayn tasarımıyla Cevizli’de hizmetinizde. Toplam 31 yataklı hastanemiz 4 erişkin yoğun bakım 5 yenidoğan yoğun bakım 2 müsade ve 22 yatan hasta odamızla sizlerin hizmetinizde. Profesyonel ve güler yüzlü kadrosuyla fizik tedavi ve rehabilitasyon biriminde seanslar uygulanmaktadır. Vera Hastanesi yeni hizmet ağına Endoskopi ve Kolonoskopi, saç ekimi ünitesiyle devam etmekte. Tüm SGK’lı hastalara ağrısız anestezi uygulanarak endoskopi işlemleri yapılmakta. Vera Hastanesi, sağlıklı, güvenilir, hijyenik bir ortamda saç ektirmenizi sağlamakta. FUE yöntemi ile saç ekimi alanında tecrübeli hizmet vermektedir. Kaybetmiş olduğunuz saçlarınızı ve estetik görüntünüzü size Vera Hastanesi geri kazandırır. Saçlarınız ve keyfiniz yerine gelecek.
Özel Vera Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Vera Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi No:147 Cevizli / Kartal / İstanbul / Türkiye
Telefon Tel:0 216 399 94 51
Fax Fax:0 216 383 69 99
E-Mail E-Mail:info@verahastanesi.com
Özel Vera Hastanesi Nerede
Özel Vera Hastanesi Randevu Alma
Özel Vera Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Vera Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Vera Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Vera Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
*Genel Cerrahi, *Beyin Cerrahisi, *Gögüs Hastalıkları, *Göz Hastalıkları, *Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, *Dahiliye (İç Hastalıkları), *Kadın Hastalıkları ve Doğum, *Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, *24 Saat Laboratuvar Hizmetleri, *Beslenme ve Diyetisyen, *Kardiyoloji, *Ağız ve Diş Sağlığı, *Radyoloji, *Ortopedi, *Kulak Burun Boğaz, *Cildiye, *Üroloji, *Kalp ve Damar Hastalıkları, *Nöroloji, *Psikiyatri, *Psikoloji
Özel Vera Hastanesi Doktorları
Özel Vera Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -