Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi

Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cevizli Bağdat Cad. Orhanbey Apt. No:145 Kartal İSTANBUL
Telefon Tel:0 (216) 457-4740
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi Nerede
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezi Doktorları
Özel Dragos Gülen Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -