Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi

Hasta, çalışan ve tesis güvenliği önceliklidir. Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem veririz. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimizdir. Hastalarımızın ve tedarikçilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunarız. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle destekler, iyileştirme süreçlerinde etkin olmalarını sağlarız. Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlar, başarılarını birlikte kutlarız.. Doktorlarımızı iş ortaklarımız olarak kabul eder, iyileştirme süreçlerinde daima birlikte hareket ederiz. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunarız. Ulusal ve uluslar arası sağlık ve eğitim kurumlarıyla stratejik işbirlikleri yaparak, güncel bilgi, teknoloji ve metotları kullanırız. Toplumun sağlık, eğitim ve çevre sorunlarına duyarlı davranır, destekleyici faaliyetlerde yer alırız. Kurumsal ve mesleki etik ilkeler doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti üretir ve sunarız.
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok Maltepe/İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 457-0804
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info[@]avrasyahospital.com.tr info[@]avrasyahastanesi.com.tr
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Nerede
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Randevu Alma
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS ÜNİTESİ, AMELİYATHANELER, BEYİN CERRAHİSİ (NÖROŞİRURJİ), BESLENME VE DİYET POLİKLİNİĞİ, BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA (LABORATUAR), DERMATOLOJİ (CİLDİYE), ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ÇOCUK CERRAHİSİ, DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI), DİŞ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, ENDOSKOPİ (GASTROENTOROLOJİ), ERİŞKİN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ ÜNİTESİ, GÖĞÜS CERRAHİSİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ – ANJİYOGRAFİ ÜNİTESİ, KULAK, BURUN, BOĞAZ ÜNİTESİ, NÖROLOJİ (EEG) ÜNİTESİ, ONKOLOJİ ÜNİTESİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, RADYOLOJİ, PSİKİYATRİ, ÜROLOJİ, YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi Doktorları
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -