Özel Ümit Vişnelik Hastanesi

Sağlıklı ve ÜMİT’li yarınlarınız için varız.Tüm halkımızın, hastalıkta ve sağlıkta yaşam ortağı olmak istiyoruz.
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Batıkent Mh. Gerekli Sk. No:13 Tepebaşı Eskişehir
Telefon Tel:(0222) 335 03 35
Fax Fax:(0222) 335 01 70
E-Mail E-Mail:bilgi@umithastanesi.com.tr
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Nerede
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Randevu Alma
Özel Ümit Vişnelik Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ümit Vişnelik Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Radyoloji, Anestezi, Yoğun Bakım ve Reanimasyon, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Check-Up, Göğüs Hastalıkları, Dermatoloji, Diyet ve Beslenme Danışma Merkezi, Acil Servis, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Hematoloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Laboratory, Tıbbi Onkoloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Nöroloji, Obezite Cerrahisi, Onkoloji, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji (Bevliye), Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Beyin Cerrahisi Nöroşirürji, Kadın Hastalıkları / Doğum Jinekoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB), Meme Radyoloji, Odyoloji, Akapunktur, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Girişimsel Radyoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri ve Psikoterapi, Psikolog, Saç nakli, Hemodiyaliz, Endoskopi Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Beslenme ve Diyetetik, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Ağız ve Diş Sağlığı
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Doktorları
Özel Ümit Vişnelik Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -