Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafından, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır. Her türlü enjeksiyon, serum takma, pansuman, EKG, buhar verme, kulak delme, canlandırma ve diğer tıbbi müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma sahip acil ünitemiz mevcuttur. Merkezimizde, çocuk cerrahi uzmanımız tarafından muayene, sünnet ve küçük cerrahi müdahaleler uygulanabilmektedir. Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi olarak, çocuklarımıza bilimdeki çağdaş gelişmeleri ana şefkati ve sevgisi ile sunmak; kaliteden ödün vermeden, çocuk hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek; bu sayede topluma sağlıklı bireyler kazandırmaktır.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Eskişehir Odunpazarı Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No:161  
Telefon 0 (222) 221-1122
Fax
E-Mail

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii Nerede
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii Randevu Alma
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Çocuk Cerrahisi

-Biyokimya

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii Doktorları
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -