Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak. Uluslararası standartlarda referans kuruluş olmak.
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. No:105 E-5 Yanyol Üstkaynarca / Pendik / İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 397 59 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:iletisim@yuzyilhastanesi.com
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi Nerede
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi Randevu Alma
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Tüp Bebek, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi Doktorları
Özel Pendik Yüzyıl Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -