Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi

Misyonumuz; Hizmet kalitesi yarışında kendimizi her yıl geçerek, yüksek tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmaktır. Sağlık sektöründe çıktığımız bu yolculukta; Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın memnuniyeti, kaliteli ve sürekli gelişim, yüksek performans ve ekip çalışması pusulamız olacaktır.Dünya standartlarında üst düzey ve tercih edilen bir kurum olmak.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kaynarca, Sahil Blv No:49, 34890 Pendik/İstanbul  
Telefon (0216) 584 62 00
Fax
E-Mail info@bogazicidiyaliz.com.tr

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -