Özel Pendik Bölge Hastanesi

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; “Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda” sloganını benimseyerek, hem hasta hem de çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve doktorların el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasını kendimize misyon edindik.Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.
Özel Pendik Bölge Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Pendik Bölge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Doğu Mah. Nevbahar Sokak No:1 Pendik – İSTANBUL (Tavşantepe Metro Durağı Yanı)
Telefon Tel:0216 585 32 00
Fax Fax:0216 375 22 21
E-Mail E-Mail:info@bolgehastanesi.com
Özel Pendik Bölge Hastanesi Nerede
Özel Pendik Bölge Hastanesi Randevu Alma
Özel Pendik Bölge Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Bölge Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pendik Bölge Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pendik Bölge Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL TIP ÜNİTESİ, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİ, BİYOKİMYA, CHECK-UP ERKEN TANI, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI), DERMATOLOJİ – CİLDİYE, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI, MİKROBİYOLOJİ, NÖROLOJİ, NÜKLEER TIP, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PATOLOJİ, RADYOLOJİ, TIBBİ ONKOLOJİ, ÜROLOJİ, YOĞUN BAKIM
Özel Pendik Bölge Hastanesi Doktorları
Özel Pendik Bölge Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -