Özel Öztan Hastanesi

reklam
1988 yılın Ekim ayında Uşak ilinde ilk, Ege bölgesinde 3. özel hastane olarak özel sağlık hizmeti sunma amacıyla yola çıktık. O gün ortaya koyduğumuz Uşak’ta hasta odaklı yaklaşım ve ekonomik koşullarla iyileştirici sağlık hizmetleri sunma amacımızı varoluş nedenimiz olarak gördük. Ulaşmak istediğimiz hedef sizlerin sağlık sorunlarında ilk tercihiniz olmaktı. Bugün de aynı hedeflerimiz geçerli ve bu yolda ilk gün heyecanıyla yürümeye devam ediyoruz.Son yıllarda fiziki olarak çağın gereklerine uygun modern bir büyümeyle 82 yatak kapasitesine ulaştık. Yine ilimizin sevilen hekimlerini bünyemize katarak ihtiyaç duyulan bölümlerimizi tamamladık. Amacımız ticari zihniyet gütmeden, insan sağlının bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden tıbbın bilgi ve teknolojisinden faydalanarak, kaliteli güvenilir ve dürüst sağlık hizmetlerine her yıl daha çok insanımıza sunmaktır.
Özel Öztan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Öztan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24
TelefonTel:0 (276) 216-1600
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Öztan Hastanesi Nerede
Özel Öztan Hastanesi Randevu Alma
Özel Öztan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Öztan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Öztan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Öztan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Gastroenteroloji,Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Çocuk Endokrinolojisi,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Kardiyoloji,Göğüs Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,ükleer Tıp,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Tıbbi Genetik,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım,Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Öztan Hastanesi Doktorları
Özel Öztan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -