Özel Öztan Hastanesi

1988 yılın Ekim ayında Uşak ilinde ilk, Ege bölgesinde 3. özel hastane olarak özel sağlık hizmeti sunma amacıyla yola çıktık. O gün ortaya koyduğumuz Uşak’ta hasta odaklı yaklaşım ve ekonomik koşullarla iyileştirici sağlık hizmetleri sunma amacımızı varoluş nedenimiz olarak gördük. Ulaşmak istediğimiz hedef sizlerin sağlık sorunlarında ilk tercihiniz olmaktı. Bugün de aynı hedeflerimiz geçerli ve bu yolda ilk gün heyecanıyla yürümeye devam ediyoruz. Son yıllarda fiziki olarak çağın gereklerine uygun modern bir büyümeyle 82 yatak kapasitesine ulaştık. Yine ilimizin sevilen hekimlerini bünyemize katarak ihtiyaç duyulan bölümlerimizi tamamladık. Amacımız ticari zihniyet gütmeden, insan sağlının bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden tıbbın bilgi ve teknolojisinden faydalanarak, kaliteli güvenilir ve dürüst sağlık hizmetlerine her yıl daha çok insanımıza sunmaktır.

Özel Öztan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Öztan Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24  
Telefon Tel:0 (276) 216-1600
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Öztan Hastanesi Nerede
Özel Öztan Hastanesi Randevu Alma
Özel Öztan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öztan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Öztan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öztan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, ükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Öztan Hastanesi Doktorları
Özel Öztan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -