Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi

Kurulduğu tarihten itibaren tibbın öncü alanlarında hizmet vermeyi sürdüren Özel Yücelen Hastanesi, Türkiye’nin en önemli tatil merkezlerine yakın ve turistik bir niteliğe sahip Muğla’nın şirin bir ilçesi olan Ortaca’da diyaliz hastalarına hizmet vererek, dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına tatil imkanını da sunuyor. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibi, istenildiğinde yatak haline gelebilen koltukları, her hastanın koltuğundan rahatça izleyebileceği kablolu televizyonları ve bünyesinde bulunan mum atölyesiyle farklı bir perspektifle konuklarına hizmet veriyor. * Hastalarımızın konaklama işlemleri ve otel motel rezervasyonları * Şehir içi ulaşımları * Her türlü tıbbi destek imkanı * Tam teşekküllü ambulanslar Diyaliz merkezimizde, tamamı Fresenius kalitesi ve güvencesinde 11+1 adet Fresenius diyaliz makinesi ve Aqua Online Endoksin filtreli arıtma sistemi ile hizmet verilmektedir. Merkezimizde Fresenius highflax serisi, kuru sistem bibag ve dört çeşit asidik solusyon kullanılmaktadır. Merkezimizde; su sistemi ve diyaliz salonu bulunmakla birlikte, ultraviyole ile sterilize imkanı vardır. Ayrıca kliniğimiz aşağıdaki tıbbi olanakları sağlamaktadır. – Polisulfon filtreleri – Tek kullanımıik diyaliz – HD bikarbonat ve Asetat – HDF Kontrollü UF – Hepatit B hastaları için farklı bir oda ve makine – Hepatit C hastaları için farklı bir makine Diyaliz merkezimizde kaliteli ve son derece güvenli ürünler kullanılmaktadır.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Atatürk Mah. Muğla Fethiye Karayolu Üzeri No:76 Muğla / Ortaca  
Telefon 0 (252) 282-6640
Fax
E-Mail

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Ortaca Yücelen Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -