Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi

Deneyimli kadrosu ile bölge halkına ileri teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında nitelikli, kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak.Öncelikle tercih edilen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini arttırmak için, ekibi ve alt yapısıyla ; içten, yenilikçi, çevreye saygılı ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgesinde sağlık sektöründe fark yaratmak ve lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Köyceğiz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Köyceğiz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Toparlar Mah.Fevzi Çakmak Cad. No:1 Köyceğiz-Muğla  
Telefon 02522624718
Fax 02522624485
E-Mail mugladhs5@saglik.gov.tr

Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Köyceğiz Devlet Hastanesi Nerede
Köyceğiz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Köyceğiz Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Köyceğiz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Köyceğiz Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Köyceğiz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Diş, Klinikler

-Röntgen

-Laboratuar

Köyceğiz Devlet Hastanesi Doktorları
Köyceğiz Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -