Özel Muş Şifa Hastanesi

İnsana, çalışana ve çevreye saygı ilkesiyle; bireylere eşit, etik, güvenilir sağlık hizmeti sunmak. Kalite Yönetim Sisteminin devamlılığını sağlamayı ve sistemi sürekli geliştirmeyi ,Sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir.Kaynakların etkin kullanımı ve performans geliştirme çalışmaları ile ekonomik, kaliteli, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti sunmak. Gelişen tıbbî teknolojiyi yakından takip edip modern, etkin ve hastalarını en üst memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti verir Güler yüzlü, bilgili ve tecrübeli tıbbı ve idari kadrosuyuyla, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, bir bütün ile sunar.
Özel Muş Şifa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Muş Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Bulvarı 168.Sokak No:2 Merkez / MUŞ
Telefon Tel:0436 212 51 51
Fax Fax:0436 212 25 00
E-Mail E-Mail:sikayet@mussifahastanesi.com
Özel Muş Şifa Hastanesi Nerede
Özel Muş Şifa Hastanesi Randevu Alma
Özel Muş Şifa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Muş Şifa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Muş Şifa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Muş Şifa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Dahili Branşlar, Cerrahi Branşlar, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Laboratuvar Üniteleri, MR, Tomografi, Mamografi, Renkli Doppler, Röntgen, Ultrason, Gastroskopi, ESWL, ESWT, E.K.G, EKO, EFOR, EMG, EEG (Beyin elektrosu), EEG (Bebek ve Çocuk EEG`si), Patoloji, Sistoloji, Check-Up Merkez
Özel Muş Şifa Hastanesi Doktorları
Özel Muş Şifa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -