Korkut İlçe Devlet Hastanesi

Güler yüzlü, Yeniliklere açık, Hasta haklarına saygılı, Bilimsel, Güvenilir, Kolay ulaşılabilir, Sağlık hizmeti sunmak.Özel ve genel uzmanlık dallarının bulunduğu, bütün görüntüleme ve laboratuvar tetkiklerinin yapıldığı, İleri teknoloji imkanlarının kullanıldığı, sağlıkta ve kalitede; Bölgemizin ‘Öncü’ Hastanesi olmak.

Korkut İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Korkut İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bahçeli Evler Mah. Bankalar Cd. Korkut / Muş  
Telefon (0436) 611 60 07 (0436) 611 60 91
Fax (0436) 611 60 90
E-Mail musdhs7@saglik.gov.tr info@korkutih.gov.tr

Korkut İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Korkut İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Korkut İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Korkut İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Korkut İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Korkut İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Korkut İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi

-Acil Polikliniği

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Aile Hekimliği polikliniği

Korkut İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Korkut İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -