Hasköy Devlet Hastanesi

Güler yüzlü,Güvenilir,Yenilikçi,İnsan haklarına saygılı,Sağlık hizmeti sunmak.Uluslararası standartlara uygun hizmet sunarak Bölgemizde; “ÖRNEK” hastane olmak.

Hasköy Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hasköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Hürriyet mah. Murat Sefa Demiryürek Cad. No:4 Hasköy Merkez/Muş  
Telefon (0436) 411 2490 – 91
Fax 0(436) 411 23 72
E-Mail musdhs2@saglik.gov.tr

Hasköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Hasköy Devlet Hastanesi Nerede
Hasköy Devlet Hastanesi Randevu Alma
Hasköy Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hasköy Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hasköy Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hasköy Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Diş Polikliniği

-İç Hastalıkları Polikliniği ( Dahiliye)

Hasköy Devlet Hastanesi Doktorları
Hasköy Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -