Özel Yeşilyurt FTR Merkezi

Özel Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Basın Sitesi mah. 177/4 sokak no:12 Karabağlar/İzmir Atatürk eğitim hastanesi acil çıkış karşısı
Telefon Tel:0 232 245 57 75 – 0 553 949 57 75
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:yesilyurtftr@gmail.com
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi Nerede
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Yeşilyurt FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yeşilyurt FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, EL REHABİLİTASYONU, SPOR REHABİLİTASYONU, NÖROLOJİK REHABİLİTASYON, ORTOPEDİK REHABİLİTASYON, PEDİATRİK REHABİLİTASYON, GEBELİK REHABİLİTASYONU, SKOLYOZ TANI VE TEDAVİSİ, GERİATRİK REHABİLİTASYON, TIBBİ HACAMAT, PRP, EKLEM ENJEKSİYONLARI, KURU İĞNELEME VE KİNEZYOLOJİK BANTLAMA, KLİNİK MASAJ, MANUEL TERAPİ, LENF ÖDEM TEDAVİSİ
Özel Yeşilyurt FTR Merkezi Doktorları
Özel Yeşilyurt FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -