Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi

2013 yılında kurulmuş olan Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi iki ameliyathanesi ve iki doğumhanesi ile günümüze kadar sürekli gelişerek, yenilenen kadroları ve teknolojik imkanları ile toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede, eşit ve güvenli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Etik değerlerimizden ödün vermeden hastalarımızın haklarını koruyup, çalışanlarımıza güvenli bir ortam sağlamak, tedavi tekniklerimizin yanında koruyucu sağlık çalışmalarımızı din, dil, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin herkese kaliteli hizmet sunmaktır. Modern hizmet anlayışı, çağdaş bir yönetim sistemi, toplumumuzun beklentilerini layığıyla yerine getiren, teknolojisi ile örnek gösterilen ve bu nitelikleri ile uluslararası standartlarda tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mehmet Akif Cad No:101 Şirinyer Nato Kavşağı Buca / İzmir  
Telefon 0(232) 487 88 88
Fax
E-Mail info@mavideniztip.com

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Nerede
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Anestezi ve Reanimasyon

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye ve İç Hastalıkları

-Beslenme ve Diyet

-Genel Cerrahi ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Radyoloji

-Üroloji

Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -