Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi

Özel İzmir İbn-İ Sina Tıp Merkezi Ve Çalışanları Olarak; Koruyucu Ve İyileştirici Sağlık Hizmetlerini İleri Düzeyde, Yaygın Ve Bütünleşik Bir Yapı İçinde Uygun Ve Ekonomik Koşullarda Topluma Sunmaktır, Etik Değerlerden Ödün Vermeden, Hasta Haklarını Ön Planda Tutarak, Sağlığı Geliştirmek Ve Tedavi Hizmetlerini En Üst Kalitede, Mükemmeliyetçilik Bilinciyle Ve Eşit Düzeyde Halka Arz Etmektir. Hasta Ve Çalışan Güvenliğini Ön Planda Tutan, Hasta Haklarına Saygılı, Nitelikli Sağlık Çalışanlarıyla, Sürekli Eğitim Ve Gelişim Çabasıyla Toplumsal Faydayı Gözeten Bir Yaklaşımla Etkin Hizmet Vermektir.Özel İzmir İbn-İ Sina Tıp Merkezi Ve Çalışanları Olarak; Sağlığınız Emin Ellerde Sloganıyla Yola Çıkarak Hastalarımıza En Kaliteli, Etkin Ve Modern Hizmet Vermek Amacıyla Bu Sektörde Bulunmaktayız.Hastalarımıza Modern Ve Tıp Etiğine Uygun Olarak Kaliteli Vce Sonuç Odaklı Hizmet Vermek Hasta Ve Hasta Yakınlarının Memnuniyetini Sağlamak Ve Bulunduğu Bölgede Etkin Ve Güler Yüzlü Hizmet Vermek.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yunus Emre Mahallesi 4012 SK NO 53 IZMIR / TÜRKİYE  
Telefon 0232 254 86 86
Fax
E-Mail bilgi@izmiribnisinatip.com

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Nerede
Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İbn-i Sina Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İbn-i Sina Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Hastalıkları

-İç hastalıkları 1

-İç hastalıkları 2

-ACİL

-Üroloji

-Göz Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz

-Nöroloji

-Ortopedi ve travmatoloji

-Radyoloji

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Doktorları
Özel İbn-i Sina Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -