Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

Günümüzde sağlıklılık tanımı, bedensel olduğu kadar ruhsal zindeliği ve uyum yeteneğini de içermektedir. Bireylerin günümüzün değişken koşulları altında stres ile baş etme becerilerini geliştirmeleri, yeni çözümlere odaklanma yeteneklerini arttırma, olumlu davranışlar geliştirme konularında profesyonel yardım alma gerekliliği giderek artmaktadır. Merkezimiz ruh sağlığı ve hastalıkları dalında danışmanlık ve tedavi hizmetleri açısından toplumumuz için kaliteli ve güven verici hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Halide Edip Adıvar Caddesi No:86/B Köstence Köprüsü, Üçyol – Karabağlar / İZMİR
Telefon Tel:0 (232) 256 76 76
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:psikiyatri@ttmail.com
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi Nerede
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Psikiyatri, Psikoloji
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezi Doktorları
Özel Nöron Psikiyatri Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -