Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi 16 cihaz kapasitesi ile Kırşehir ve bölgelerine hizmet verirken, diyaliz hastalarımız işlem boyunca uzman hekim ve hemşireler tarafından gözlem altında tutulmaktadır.

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ahi Evran Mah. Zübeyde Hanım Cad. 8.Sok. No:35 Merkez/Kırşehir  
Telefon 0 (386) 213-7699
Fax
E-Mail

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Kozanoğlu Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -