Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır. Yatak sayımız 29+2dir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Medrese Mah. 56. Sk. Selçuk Apt. No.7/A Merkez/Kırşehir  
Telefon 0 (386) 212-9119
Fax 0 212 276 8777
E-Mail turkey@dmed-healthcare.com.tr

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Kırşehir Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırşehir Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Kırşehir Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Kırşehir Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -