Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Konusunda uzman, kaliteli ve verimli, her türlü yeniliklere açık, kendini geliştirebilen, çağdaş, güvenilir bir ekiple, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, toplumumuza ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşılabilir, güler yüzlü yaklaşımla; modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızında ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektedir.

Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Aşıkpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 10 Merkez / KIRŞEHİR / TÜRKİYE  
Telefon

0 386 213 3322

0 386 213 4464

Fax 0 386 213 1357
E-Mail kirsehir.adsm@saglik.gov.tr

Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Cerrahi Hizmetler

-Tedavi Hizmetleri

-Diş Protez Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Anlaşmalı Kurumlar

Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -