Özel Koru Ankara Hastanesi

Sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres, sağlık çalışanlarının kariyer hedeflerinin merkezinde referans gösterilen bir kurum olmak.Akademik ve etik anlayışı ile, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kuruluşu olmak.
Özel Koru Ankara Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Koru Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar Ankara-TÜRKİYE
Telefon Tel:444 66 62
Fax Fax:0 312 284 98 22
E-Mail E-Mail:info@koruhastanesi.com
Özel Koru Ankara Hastanesi Nerede
Özel Koru Ankara Hastanesi Randevu Alma
Özel Koru Ankara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Koru Ankara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Koru Ankara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Koru Ankara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı , Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet , Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi , Çocuk Endokrinolojisi , Çocuk Nefrolojisi , Çocuk Kardiyoloji , Çocuk Nörolojisi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye , Dermatoloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Enfeksiyon Hastalıkları , Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Gastroenteroloji , Göğüs Cerrahi , Genel Cerrahi , Göğüs Hastalıkları , Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi , Hematoloji , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Kardiyoloji , Kemik İliği Nakli Merkezi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Kolorektal Cerrahi ve Proktoloji , Kulak Burun Boğaz (KBB), Laboratuvar, Nefroloji , Nöroloji , Nükleer Tıp , Odyoloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Psikiyatri , Psikoloji , Radyasyon Onkolojisi , Radyoloji , Romatoloji , Tıbbi Onkoloji , Uyku Laboratuvarı , Üroloji , Yoğun Bakım Çocuk , Yoğun Bakım Genel , Yoğun Bakım Koroner , Yoğun Bakım Yeni Doğan , Yoğun Bakım KVC
Özel Koru Ankara Hastanesi Doktorları
Özel Koru Ankara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -