Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezi

Ankara Diyaliz Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup 23 kişilik uzman kadrosu ve 26 adet diyaliz cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir. B. Braun, sahip olduğu deneyim ve profesyonellikle Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Ürün ve hizmetlerimiz, dünya ve Türkiye pazarındaki tecrübeli kadrosu ile sizlere en optimal şekilde sunulmaktadır.
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14 Ankara / Çankaya
Telefon Tel:0 (312) 286-5333
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii Nerede
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii Randevu Alma
Etimessgut Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri
Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Hemodiyaliz
Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii Doktorları
Etimessgut Özel B.Braun Avitum Ankara Diyaliz Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -