Özel Konak Hastanesi

Hizmet mükemmelliği ve sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratan, bilimsel ve akademik uygulamaları ile öncü; herkes için sağlık ilkesini, sağlığın her alanında hayata geçiren uluslararası bir marka olmak. Etik değerlere bağlı, deneyimli ve güvenilir kadrosuyla sürekli gelişen, sunduğu hizmetin kalitesiyle tercih edilen, lider bir sağlık kurumuyuz.
Özel Konak Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Konak Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenişehir Mahallesi, Demokrasi Bulvarı No:44, 41100 İzmit/Kocaeli
Telefon Tel:444 95 95
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@konakhastanesi.com.tr
Özel Konak Hastanesi Nerede
Özel Konak Hastanesi Randevu Alma
Özel Konak Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konak Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konak Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konak Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Anjiyo Laboratuvarı, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi ve Sinir Hastalıkları, Check-Up Birimi, Cilt Bakım Ünitesi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Diğer Hizmetler, Endoskopi Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kulak Burun Boğaz, KVC Yoğun Bakım Ünitesi, Laboratuvar, Neonatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, TMS Ünitesi, Tüp Bebek Ünitesi, Üroloji
Özel Konak Hastanesi Doktorları
Özel Konak Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -