Özel Cihangir Hastanesi

Özel Cihangir Hastanesi, İnegöl ve çevresinde daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla yola çıkarak 2013 yılının Şubat ayında hizmet vermeye başladı. Cihangir Hastanesi, ileri teknolojisi ve gelişmiş alt yapısı ile tüm branşlarda profesyonel hizmet vermektedir. Tecrübeli, dürüst ve yenilikçi uzman kadrosu ile hasta ve hasta yakını memnuniyetini en üst seviyede tutma misyonu ile faaliyetlerine devam ediyor. Tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve yenilikçi tedavi yöntemleri ile İnegöl ve çevresinde yaşayan halkı, kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olmayı hedefliyor.
Özel Cihangir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Cihangir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:BURSA -ANKARA KARAYOLU UZERI, NO.20 SULEYMANIYE MAHALLESI HONTA KOPRU MEVKII 6 EYLUL CADDESI, INEGOL
Telefon Tel:(0224) 777 00 70
Fax Fax:(0224) 777 00 88
E-Mail E-Mail:info@cihangirhastanesi.com.tr
Özel Cihangir Hastanesi Nerede
Özel Cihangir Hastanesi Randevu Alma
Özel Cihangir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihangir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cihangir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihangir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Cihangir Hastanesi Doktorları
Özel Cihangir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -