Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını kullanarak kendi alanında yetişmiş uzman hekimleri ve deneyimli personeli ile ; · Ulaşılabilir, · Etik İlkelere bağlı, · Güvenilir, · Nitelikli sağlık hizmeti sunmak. Hizmet süreçlerini Sürekli Geliştiren ve teknolojik yeniliklere açık hizmet anlayışı ile ; · Hasta ve çalışan memnuniyetini önemseyen, · Hastaların ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti sınır tanımaksızın sunan, · Geniş kitleler ulaşan hizmetleri ile marka grup hastaneleri olmak.
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Süleymaniye mah. İstiklal Cad. No:189
Telefon Tel:0 (224) 711-0121
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Nerede
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Randevu Alma
Özel Aritmi İnegöl Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aritmi İnegöl Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Doktorları
Özel Aritmi İnegöl Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -