Özel Kayseri Diyaliz Merkezi

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi 25 cihaz kapasitesi ile bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulamaktadır. Modern diyaliz makinelerimiz ve su sistememimiz, güler yüzlü ve deneyimli personelimiz, konforlu konaklama tesisimi zile sizlere kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin gururunu taşıyoruz.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kayseri Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Osman Kavuncu Mah. Saka Sok. No:17 Kayseri/Melikgazi  
Telefon 0 (352) 320-0055
Fax
E-Mail

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Kayseri Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kayseri Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Hemodiyaliz

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Kayseri Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -