Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi

Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetini veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz. Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Atatürk Cad. No:62
Telefon Tel:0 (352) 232-5151
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi Nerede
Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi Randevu Alma
Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil
Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi Doktorları
Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -