Özel Karatekin Hastanesi

Hastanemize başvuran tüm hasta ve yakınlarının, güvenilir bir ortamda sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak. Teknolojik imkânların tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir alt yapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği, daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan, bölgemizde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Karatekin Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karatekin Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No:5 18100 ÇANKIRI
Telefon Tel:(0376) 213 30 10
Fax Fax:(0376) 213 34 33
E-Mail E-Mail:info@karatekinhastanesi.com
Özel Karatekin Hastanesi Nerede
Özel Karatekin Hastanesi Randevu Alma
Özel Karatekin Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karatekin Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karatekin Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karatekin Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ÇOCUK NEFROLOJİ, DİYALİZ MERKEZİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, ÜROLOJİ, ACİL SERVİS, GENEL YOĞUN BAKIM (II. Seviye), YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM, TETKİK HİZMETLERİMİZ, BESLENME VE DİYET, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ORTODONTİ, KLİNİK PSİKOLOJİ, OZON (OKSİJEN) TERAPİ, AKUPUNKTUR, KUPA UYGULAMASI (HACAMAT), PROLOTERAPİ, MEZOTERAPİ, REFLEKSOLOJİ, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON – FTR ÜNİTESİ, DİYABET EĞİTİM Ve İZLEM POLİKLİNİĞİ, GÖZ RETİNA ÜNİTESİ, ESWT – BÖBREK TAŞ KIRMA ÜNİTESİ, ENDOSKOPİ ÜNİTESİ, ESTETİK UYGULAMALARI, KOZMETOLOJİ, SAĞLIK TARAMASI (CHECK UP) BİRİMİ, EV HASTASI HİZMETLERİ, YARA BAKIM ÜNİTESİ
Özel Karatekin Hastanesi Doktorları
Özel Karatekin Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -