Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

TOPLUMUMUZUN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AÇISINDAN KALİTELİ BİR YAŞAM SÜRDÜRMESİNE YARDIMCI OLMAK ANA İLKEMİZDİR.AMACI, ÜYESİ OLDUĞU TOPLUMA ELDEKİ EN SON BİLGİLERLE HASTA VE HASTA YAKINLARININ MEMNUNİYETİNİ KAZANMA KARARLILIĞINDA OLAN ÜSTÜN NİTELİKLİ EKİBİYLE, MODERN ALTYAPISI VE ÖNCÜ UYGULAMALARIYLA; ÜLKEMİZE MODEL SAĞLIK KURULUŞU OLUŞTURMAK.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Aksu Mahallesi Hürriyet Caddesi NO:6 18200/ÇANKIRI  
Telefon Tel:0 376 213 00 33
Fax 0 376 213 00 35 – 0 376 213 45 55
E-Mail E-Mail:cankiri.adsm@saglik.gov.tr

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı Sözlüğü, Ağız Bakımı, Beslenme ve Diş, Hamilelikte Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuklarda Ağız ve Diş Sağlığı, Biberon Çürükleri, Tırnak Yeme, Diş Fırçalama, Diş Çekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler, Yirmi Yaş Dişleri, Diş Hassasiyeti, Diş Eti Hastalıkları ve Diş Taşı, Kanal Tedavisi, Protezler ve Bakımı, Diş Dolguları, Diş Röntgeni, Yer Tutucu
Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -