Bayat Devlet Hastanesi

Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini, kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, ilim ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak nitelikli bir şekilde vermektir. Sağlık hizmetlerinin, her insanın en temel hakkı olmasından dolayı, bu hizmetlerin bireylerin ve toplumun her kesimi için kolay ulaşılabilir, şeffaf, çalışanların mutlu olduğu ve çalışmak istediği, çağdaş ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmayı, belirlediğimiz kalite hedeflerine ulaşılabilmemiz için bir ekip anlayışı içinde çalışarak hasta ve çalışan güvenliğini sağlamayı hedefliyoruz. Misyonumuza ait maddeler : Toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesinde rehberlik yapan, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ilke edinen, Sürekli kendini geliştiren, iyi niyetli, güler yüzlü, özverili, ekip anlayışı ile çalışan, insana hizmeti bir değer olarak benimseyen personeliyle Açık ve dürüst yönetim anlayışımızla Hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygılı, güvenli, etik ilke ve değerlere bağlı bir hastane olmak. İnsana ve çevreye saygı, Ekip anlayışı, Sürekligelişim için sürekli eğitim, Motivasyon, Çağdaş bir çalışma ortamı Sürekli etkin hakimiyete uygunhizmet, Bireysel ve toplumsal memnuniyetiartırmak, Sektörler arası işbirliğini artırmak.

Bayat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bayat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yatukcu Mah. Şehit Mehmet Bostancı Cad.147 Çorum / Bayat  
Telefon 0 364 381 30 27 – 44 49
Fax 0 364 381 30 98
E-Mail corumdhs2@saglik.gov.tr

Bayat Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bayat Devlet Hastanesi Nerede
Bayat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Bayat Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bayat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bayat Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bayat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahili Klinikler

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Acil Tıp Laboratuar

-Ağız ve Diş Sağlığı

Bayat Devlet Hastanesi Doktorları
Bayat Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -