Özel Karataş Hastanesi

Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Karataş Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karataş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:336 Sok. No:26 Karataş / Konak -İZMİR
Telefon Tel:0 232 441 41 70
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@karatashastanesi.com.tr
Özel Karataş Hastanesi Nerede
Özel Karataş Hastanesi Randevu Alma
Özel Karataş Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karataş Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karataş Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karataş Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
GÖZ HASTALIKLARI, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, ÜROLOJİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI, NÖROLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, RADYOLOJİ, DERMATOLOJİ, KARDİYOLOJİ, GENEL CERRAHİ, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI
Özel Karataş Hastanesi Doktorları
Özel Karataş Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -