Özel İzmir Hayat Hastanesi

Özel Hayat Hastanesi, modern yenilenmiş bina, hasta odaları, 17 yatak kapasitesi, 2 farklı cerrahi odası, tam donanımlı ve uzman hekim kadrosu ve kadın doğum olmak üzere 8 farklı branş ile hizmet vermektedir.
Özel İzmir Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İzmir Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:452. Sokak No:17 Konak/İzmir
Telefon Tel:0 (232) 441-2111
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:INFO@İZMİRHAYATHASTANESİ.COM
Özel İzmir Hayat Hastanesi Nerede
Özel İzmir Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel İzmir Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmir Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmir Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmir Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYETETİK, BİYOKİMYA, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, RADYOLOJİ
Özel İzmir Hayat Hastanesi Doktorları
Özel İzmir Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -