Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi

Uluslararası standartlarda ulaşılabilir,kaliteli sağlık hizmetleri ve sosyal çözümler üreten bir sağlık merkezi olmak. Sağlık hizmetinin üretiminde, azami bilgi ve teknoloji kullanılarak sunumunda ilgi ve saygıdan ödün vermeden bölgesel bir referans hastane olma sorumluluğunu taşımak.
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A/1 Altıeylül/BALIKESİR
Telefon Tel:(0266) 243 14 34 – (0266) 241 14 24
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ozelsevgihastanesi.com
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Nerede
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Randevu Alma
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
> Acil Servis / Anestezi ve Reanimasyon / Anjio Ünitesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi / Biyokimya, Check Up Bölümü / Cildiye (Dermatoloji) / Cildiye Müdahale Odası, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Kliniği, Diş ve Ağız Bakım Kliniği, EEG (Elektroensefalografi) / Eko-Efor ve Holter / EMG (Elektromiyografi) / Endoskopi Ünitesi / Enfeksiyon Hastalıkları / ESWL Ünitesi (Taş Kırma) / ESWT Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji / Genel Cerrahi / Göğüs Cerrahisi / Göğüs Hastalıkları / Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği / Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) / Kardiyoloji Kliniği / Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji / Nükleer Tıp, Odiometri / Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, Psikiyatri, Radyoloji, Sağlık Beslenme ve Diyet, Üroloji, Uyku Laboratuvarı
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi Doktorları
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -