Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi

Uluslararası standartlarda ulaşılabilir,kaliteli sağlık hizmetleri ve sosyal çözümler üreten bir sağlık merkezi olmak.Sağlık hizmetinin üretiminde, azami bilgi ve teknoloji kullanılarak sunumunda ilgi ve saygıdan ödün vermeden bölgesel bir referans hastane olma sorumluluğunu taşımak.
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Paşaalanı Mah. 128. Sok No:11/A Karesi/BALIKESİR
Telefon Tel:(0266) 246 33 10 – (0266) 246 33 70
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ozelsevgihastanesi.com
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Nerede
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Randevu Alma
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
> Acil Servis / Anestezi ve Reanimasyon / Anjio Ünitesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi / Biyokimya, Check Up Bölümü / Cildiye (Dermatoloji) / Cildiye Müdahale Odası, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Kliniği, Diş ve Ağız Bakım Kliniği, EEG (Elektroensefalografi) / Eko-Efor ve Holter / EMG (Elektromiyografi) / Endoskopi Ünitesi / Enfeksiyon Hastalıkları / ESWL Ünitesi (Taş Kırma) / ESWT Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji / Genel Cerrahi / Göğüs Cerrahisi / Göğüs Hastalıkları / Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği / Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) / Kardiyoloji Kliniği / Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji / Nükleer Tıp, Odiometri / Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, Psikiyatri, Radyoloji, Sağlık Beslenme ve Diyet, Üroloji, Uyku Laboratuvarı
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Doktorları
Özel Balıkesir Sevgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -