Özel Deva Diş Polikliniği

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi) , İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dallarında da, uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir. Polikliniğimizdeki diş hekimlerimiz ve uzman personelimiz, diş çapraşıklarının düzeltilmesinden, İmplant uygulamalarına, kist operasyonlarından, gömülü diş çekimlerine, ileri tedavi gerektiren diş eti operasyonlarından, diş beyazlatma, hareketli – sabit protez uygulamalarına kadar birçok alanda, Balıkesirlilerin hizmetindedir. Balıkesir’deki birçok kamu kurum ve kuruluşunun yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren firmalarla da anlaşmalarımız mevcut. Dolayısıyla yaygın bir hizmet ağına sahibiz.Deva Diş Polikliniği olarak; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da; Hastane ortamından uzak, teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluştuğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı konusunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle hastalarımızı buluşturmaya devam edeceğiz.

Özel Deva Diş Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Deva Diş Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Plevne Mh. Çayır Sk. No:6 Altıeylül/Balıkesir  
Telefon 0 266 243 0 435
Fax
E-Mail devadis@devadis.com

Özel Deva Diş Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Deva Diş Polikliniği Nerede
Özel Deva Diş Polikliniği Randevu Alma
Özel Deva Diş Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Deva Diş Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Deva Diş Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Deva Diş Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-ORTODONTİ

-DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ

-ESTETİK DOLGU (BONDİNG)

-KOMPOZİT DOLGU

-KANAL TEDAVİSİ

-ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

-DİŞ SIKMASINA KARŞI BOTOX

-GÖMÜLÜ 20 YAŞ DİŞİ

-LAMİNA KAPLAMA

-ZİRKONYUM KAPLAMA

-PORSELEN KAPLAMA

-DİŞ ESTETİĞİ / Gülüş Tasarımı

-DİŞ BEYAZLATMA

-İMPLANT

Özel Deva Diş Polikliniği Doktorları
Özel Deva Diş Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -