Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eylül 2005’den itibaren İstanbul Bahçelievler’de hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz bir yandan en bilimsel ve akademik bilgilerle tanısı zor, nadir görülen pediatrik hastalıklar ve sendromlar da dahil her türlü hastalığın teşhis ve tedavisini yapabilmeyi, diğer yandan doğumdan itibaren tüm yenidoğanların sağlam çocuk takiplerini, aşılarını, beslenmelerini ve olabilecek hastalıkların erken önlenmesini ve tedavisini yapabilmeyi kendine amaç edinmiştir. Merkezimizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları dışında Pediatrik Kardiolog, Radyolog, Çocuk Cerrahı, Ortopedist, Göz ve KBB öğretim üyeleri ve uzmanları konsültan hekimlik statüsünde hizmet vermektedir. Çocuk Psikologlarımız hastaların ihtiyacını karşılamak üzere haftanın 2-3 günü merkezimizde randevu ile hizmet vermektedir. Merkezimizde laboratuar hizmetleri Centro Laboratuarları desteğiyle, alerjik testlerimiz alerji ünitemizce, Müşaade ve Acil hizmetleri 6 yataklı müşaade odamızda verilmekte olup, Doppler Ultrasonografi, Ekokardiografi, EKG, Timpanogram, Endovizyon ve Göz ünitesi hastalarımızın ihtiyacı için merkezimizde bulunan cihaz ve ünitelerdir.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Talatpaşa Cd. Ressam Halim Sk. Pembe Saray Apt. A BL. No:2/1 Bahçelievler / İSTANBUL  
Telefon 0 (0212) 441 42 00
Fax 0 (0212) 441 46 66
E-Mail info@istanbulpediatri.com

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk sağlığı ve Hastalıkları

-Çocuk Cerrahisi

-Çocuk Göz Hastalıkları

-KBB

-Çocuk Ortopedİ

-Radyoloji

-Çocuk Psikolojisi ve Psikolojik Danışmanlık

-Çocuk Kardiyolojisi ve Ekokardiografi

Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -