Özel Aile Hastanesi

Etik değerlerden ödün vermeden, meslek ahlakını her zaman çağa uygun kullanan, teşhis ve tedavilerinde hasta ve yakınlarının memnuniyetini kurumun menfaatlerinin önünde tutan; Hasta lehine sağlık maliyetlerini düşüren, hastaya özel olduğunu hissettiren, hasta haklarına ve hastanın hekim seçme özgürlüğüne saygılı, sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi benimseyip hasta ve çalışan güvenliğini en üst seviyede tutmayı hedefleyen bilimsel ve teknolojik yeniliklere dayalı güvenli, hızlı bir sağlık hizmeti sunmak.Sağlık alanındaki yönetsel bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında sürekli değişim ve gelişimi eğitimlerle destekleyen hasta odaklı çağdaş din, dil, ırk, renk, yaş, sınıf, cinsiyet, ücret, ideoloji ve zaman farkı gözetmeden, profesyonel ekip ile, güçlü konuma gelerek Türkiye’de, bir model, bir marka olmaktır.
Özel Aile Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Aile Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sokak No: 7/9 Bahçelievler / İstanbul
Telefon Tel:4443515
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ailehastanesi.com.tr
Özel Aile Hastanesi Nerede
Özel Aile Hastanesi Randevu Alma
Özel Aile Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aile Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aile Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aile Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check-Up, İç Hastalıkları, Damar Cerrahisi, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Kardiyoloji, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediyatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları), Plastik Cerrahisi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Aile Hastanesi Doktorları
Özel Aile Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -