Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi

Merkezimiz hiperbarik oksijen tedavisi yapmak üzere ayaktan tanı ve tedavi merkezi olarak 2003 yılında yapılanmaya başlamıştır. Günümüzde ise kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır. Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi, durumu stabil çok çeşit tanılarla gelen hastaların tedavi edildiği özel bir polikliniktir. Kliniğimizde hastaların pansumanlarıda yapılmaktadır. Basınç odamız HAUX marka- Star 2200 model, 12+2 kisilik olup, cift bolme olmasi sayesinde tedavi sirasinda basinc odasinin icine giris ve cikisa olanakli bir modeldir. Basınç odamızın büyüklüğü 5x 10m büyüklüğündedir. Alman yapımı hoks markadır. Basınç odamız 12 kişiyi aynı anda alabilecek kapasitedir. Basınç odamızın içinde rahatlıkla ayağa kalkılabilecek kadar genişlik vardır.
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Talatpaşa Mahallesi, Aydoğan Caddesi, No: 2, Okmeydanı 34400 İstanbul
Telefon Tel:(0212) 222 26 67 – 222 20 94
Fax Fax:(0212) 220 89 76
E-Mail E-Mail:bilgi@istanbulhiperbarik.com.tr
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Nerede
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Problem Yaralar, Karbon Monoksit Zehirlenmesi, Dekompresyon Hastalığı, Arteryel Gaz Embolisi, Radyasyona Bağlı Doku Hasarı, Clostridial Myonekroz, Nekrotizan Fasııtıs, Akut Travmatik İskemik Hasar, Riskli Cilt Greftleri Flepler, Termal Yanıklar, Anoksik Ansefalopati, Aşırı Kan Kaybına Bağlı Anemi, Ani Görme Kaybı, Ani İşitme Kaybı, Refrakter Osteomyelit
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi Doktorları
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -