Özel Okmeydanı Tıp Merkezi

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Olarak Misyonumuz; Toplumun Yaşam Kalitesini Yükseltmek ve Uygulamalarımızla Tıbbın Gelişimine Katkı Sağlamak Amacı ile Ayakta Teşhis ve Tedavi Hizmetlerini En İleri Düzeyde, Hijyenik Ve Uygun Ekonomik Koşullarda Topluma Sunmak, Kendilerini Mesleğine Adamiş, İnsanlik Değerlerine Saygılı Hekim Ve Sağlık Personeli ile Hizmet Vermektir..Özel Okmeydanı Tıp Merkezi’nin Sunduğu Sağlık Hizmetleri ile Hasta ve Hasta Yakınlarının Memnuniyetini Sağlamaya Referans Gösterilen Sağlık Kuruluşlarından Biri Olmayı Hedeflemektir..
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Darülaceze Caddesi Ekşioğlu İş Merkezi No: 36 Kat: 6 Daire:9 Okmeydanı İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 210 78 78
Fax Fax:0 (212) 320 10 40
E-Mail E-Mail:info@okmeydanitipmerkezi.com
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Nerede
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Okmeydanı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Okmeydanı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
KARDİYOLOJİ, DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, GASTROENTEROLOJİ, GÖZ, DİŞ
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Doktorları
Özel Okmeydanı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -