Özel Sadabad Tıp Merkezi

1998 yılında Talatpaşa mahallesinde özel sağlık kuruluşu olmaması nedeniyle Özel Sadabad Polikliniği olarak faaliyete başladık. Kuruluşumuzda pek çok uzmanlık branşı mevcuttu. Aynı zamanda sağlık heyeti oluşturarak heyet raporu organizasyonunu gerçekleştirdik. Sürücüler için heyet raporu düzenleyerek hizmet alanımızı genişlettik. Binlerce adaya ehliyet için sağlık raporu verdik. Yine yeni bir alan haline gelen Özel Güvenlik Görevlisi olgusunu gözleyerek onlar için de Heyet Raporu düzenleme izni aldık ve Özel güvenlik görevlisi olur sağlık raporu ile binlerce gencimize hizmet sunduk. Bugün hizmet alanımızdaki bütün uzmanlık branşlarında uzman hekimlerimiz tarafından muayene yapılmaktadır. Hastalarımızın ilaç kullanım raporları uzman hekimler tarafından hazırlanmaktadır.

Özel Sadabad Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sadabad Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Talatpaşa Mahallesi Aslangazi Caddesi No:10 Okmeydanı KAĞITHANE / İSTANBUL  
Telefon 0212 210 62 10
Fax 0212 210 62 09
E-Mail sadabadtip@gmail.com

Özel Sadabad Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sadabad Tıp Merkezi Nerede
Özel Sadabad Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sadabad Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sadabad Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sadabad Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sadabad Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye

-Kulak Burun Boğaz

-Psikiyatri

-Nöroloji

-Göz, Ortopedi

-Acil Servis

-Sağlık Raporları

-SSK, BAĞKUR

-Emekli Sandığı

-Laboratuvar

-Röntgen

-Check-Up

Özel Sadabad Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sadabad Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -