Özel Sadabad Tıp Merkezi

1998 yılında Talatpaşa mahallesinde özel sağlık kuruluşu olmaması nedeniyle Özel Sadabad Polikliniği olarak faaliyete başladık. Kuruluşumuzda pek çok uzmanlık branşı mevcuttu. Aynı zamanda sağlık heyeti oluşturarak heyet raporu organizasyonunu gerçekleştirdik. Sürücüler için heyet raporu düzenleyerek hizmet alanımızı genişlettik. Binlerce adaya ehliyet için sağlık raporu verdik. Yine yeni bir alan haline gelen Özel Güvenlik Görevlisi olgusunu gözleyerek onlar için de Heyet Raporu düzenleme izni aldık ve Özel güvenlik görevlisi olur sağlık raporu ile binlerce gencimize hizmet sunduk. Bugün hizmet alanımızdaki bütün uzmanlık branşlarında uzman hekimlerimiz tarafından muayene yapılmaktadır. Hastalarımızın ilaç kullanım raporları uzman hekimler tarafından hazırlanmaktadır.
Özel Sadabad Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sadabad Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Talatpaşa Mahallesi Aslangazi Caddesi No:10 Okmeydanı KAĞITHANE / İSTANBUL
Telefon Tel:0212 210 62 10
Fax Fax:0212 210 62 09
E-Mail E-Mail:sadabadtip@gmail.com
Özel Sadabad Tıp Merkezi Nerede
Özel Sadabad Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sadabad Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sadabad Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sadabad Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sadabad Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Psikiyatri, Nöroloji, Göz, Ortopedi, Acil Servis, Sağlık Raporları, SSK, BAĞKUR, Emekli Sandığı, Laboratuvar, Röntgen, Check-Up
Özel Sadabad Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sadabad Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -