Özel İpekyol Tıp Merkezi

Özel İpekyol Tıp Merkezi, Viranşehir ilçesinde farklı branşlarda ve 24 saat acil servisi ile tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.
Özel İpekyol Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İpekyol Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İpekyolu Tella Plaza Altı 2/B Viranşehir/Şanlıurfa
Telefon Tel:0 (414) 511-5151
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel İpekyol Tıp Merkezi Nerede
Özel İpekyol Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İpekyol Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İpekyol Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İpekyol Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İpekyol Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Acil
Özel İpekyol Tıp Merkezi Doktorları
Özel İpekyol Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -