Özel Ege Yaşam Hastanesi

Toplumsal sorumluluk bilinci ve bilimsel, vicdani ve etik değerlerden ödün vermeden; yasal koşullara uyumlu, kaliteli, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan, hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan lider bir kuruluş olmaktır. Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş alt yapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Ege Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ege Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ali Fuat Cebesoy Mah. 9135/4 Sk. No:4 Karabağlar – İZMİR
Telefon Tel:0 (232) 226-5656
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Ege Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Ege Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Ege Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ege Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ege Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ege Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Üroloji, Nöroloji, Psikiyatri, Diş, Plastik Cerrahi, Beyin Cerrahi, Anestezi ve Reaminasyon, Radyoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Diyetisyen, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, ACİL
Özel Ege Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Ege Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -