Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

Etik değerleri ve uluslararası sağlık kalitesi standartlarını temel alarak, Malatya ve çevre illerdeki insanların ihtiyaç duyduğu, Tüp Bebek hizmetlerini sunmak. Bilgilendirme toplantıları düzenlemek Hastalarımızın sağlık sorunlarını bilinen tedavi yöntemleri çerçevesinde, Uluslararası üne sahip Bilimsel danışmanlarımızla en üst düzeyde çözüme kavuşturarak; soysal sorumluluğumuzu yerine getirmek. Hasta haklarına saygılı, İnfertilite tanı ve tedavi uygulamaları yanında kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, irk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şifa Mahallesi, Şehit Bülent Yüce Cd No: 6 Battalgazi, Malatya  
Telefon 0 422 323 90 93 – 94 0 506 548 55 27
Fax
E-Mail info@dogufertil.com

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Tüp Bebek

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -