Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

Etik değerleri ve uluslararası sağlık kalitesi standartlarını temel alarak, Malatya ve çevre illerdeki insanların ihtiyaç duyduğu, Tüp Bebek hizmetlerini sunmak. Bilgilendirme toplantıları düzenlemek Hastalarımızın sağlık sorunlarını bilinen tedavi yöntemleri çerçevesinde, Uluslararası üne sahip Bilimsel danışmanlarımızla en üst düzeyde çözüme kavuşturarak; soysal sorumluluğumuzu yerine getirmek. Hasta haklarına saygılı, İnfertilite tanı ve tedavi uygulamaları yanında kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, irk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şifa Mahallesi, Şehit Bülent Yüce Cd No: 6 Battalgazi, Malatya
Telefon Tel:0 422 323 90 93 – 94 0 506 548 55 27
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@dogufertil.com
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Tüp Bebek
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -