Özel Malatya Gözde Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde güncel tanı-tedavi yöntemleri ile tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak toplumun bütününe, kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak.Güncel tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak.
Özel Malatya Gözde Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Malatya Gözde Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ankara Asfaltı 6. Km. No:219 (Makro Market Karşısı.) MALATYA
Telefon Tel:0422 238 25 25
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:online@gozdehastanesi.com.tr
Özel Malatya Gözde Hastanesi Nerede
Özel Malatya Gözde Hastanesi Randevu Alma
Özel Malatya Gözde Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Malatya Gözde Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Malatya Gözde Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Malatya Gözde Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ANESTEZİ ve REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, CİLDİYE, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖZ SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİ, KARDİYOLOJİ, KLİNİK LABORATUVAR, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ
Özel Malatya Gözde Hastanesi Doktorları
Özel Malatya Gözde Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -