Özel Gaziantep Emek Hastanesi

İlin bu bölgesinde yeni ilk sağlık kuruluşu olarak insanlara karşılıklı memnuniyet içerisinde; güler yüzlü, güvenilir, hızlı, ekonomik, ulaşılabilir ve en önemlisi kaliteli sürdürülebilir bir hizmet vermektir.Gaziantep’te ve bölgesinde kalitesiyle marka bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Gaziantep Emek Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gaziantep Emek Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Emek Mah. Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon Tel:0 (342) 444 1486 0 (342) 320 0202
Fax Fax:0 (342) 320 0295
E-Mail E-Mail:info@emekhastanesi.com
Özel Gaziantep Emek Hastanesi Nerede
Özel Gaziantep Emek Hastanesi Randevu Alma
Özel Gaziantep Emek Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Emek Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziantep Emek Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Emek Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Anestezi ve Reanimasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Laboratuvar, Radyoloji, KBB – Kulak,Burun,Boğaz
Özel Gaziantep Emek Hastanesi Doktorları
Özel Gaziantep Emek Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -